DGOffice.net

W zarządzaniu towarami niebezpiecznymi priorytetem jest zmniejszenie lub zminimalizowanie ryzyka. DGOffice to oprogramowanie, które wspiera Cię w tym, do końca. Co więcej, pozwala skoncentrować się na tym, co chcesz lub musisz zrobić z towarami niebezpiecznymi. Jednocześnie daje wgląd w informacje dotyczące tego co jest dozwolone, a co obowiązkowe w trakcie handlingu, magazynowania i transportu.

Dodatkowo oprogramowanie tworzy wymagane dokumenty i etykiety.  Program jest gwarancją postępowania zgodnego z przepisami. DGOffice.net to obszerny pakiet oprogramowania, które zawiera wszystko, co jest potrzebne do sprawnego zarządzania towarami niebezpiecznymi.

Praca z DGOffice.net pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, jednocześnie zmniejszając ilość incydentów. Oprogramowanie można dostosowywać do swoich potrzeb, poprzez wybór najbardziej potrzebnych modułów. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zmienić lub rozszerzyć pakiet.

Strona poprzez ciągłą aktualizację pozostaje zgodna z obowiązującymi przepisami.

Już teraz możesz zarejestrować się aby skorzystać z dwutygodniowej wersji próbnej: https://www.dgoffice.net/

Pełna licencję oprogramowania możesz zamówić w Naszym sklepie internetowym: Oprogramowanie DGOffice Aby dostosować odpowiednie moduły do Twoich potrzeb, skontaktuj się z Naszym działem handlowym.